ART / Oil paintings / Oil painting 15086231
nr 1508 6231
OIL PAINTING
Anders Nilsson, signed, "Gård i Löddeköping". Oil on canvas, 31x40 cm, outer dimensions including frame: 42x52,
Anders Nilsson, Signerad, "Gård i Löddeköping". Olja på duk, 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
300
Monday December 12 2022
at 20:14:29